MENU

Tónování a zatmavení skel 

  • Homologované fólie s atestem
  • Vylepšení vzhledu vozidla
  • Vyšší účinnost klimatizace
  • Zvýšení komfortu 
  • Snižuje riziko vykradení

Naše firma provádí instalace výhradně homologovaných protislunečních automobilových fólií  FUSION FILMs, které jsou schválené Ministerstvem dopravy a spojů České republiky a jsou držitelem SCHVÁLENÍ ATEST 8SD 3525.!
Instalujeme pouze fólie nejvyšší řady s označením HPC, SMC a IR-S.

Instalace musí probíhat v souladu s platnými zákony.
Minimální propustnost světla předních skel (řidič spolujezdec) je 70%. Skla vozidla od "B" sloupku dozadu, může být aplikována fólie s libovolným % propustnosti světla. Díky vlastnímu VLT měřícímu přístroji dokážeme instalovat fólie i na skla, jejichž propustnost světla je upraveno již přímo ve výrobě.
Součástí každé instalace je vložený ATESTační ŠTÍTEK k danému typu fólie a vystavení OSVĚDČENÍ O ODBORNÉ INSTALACI autofólie.

Protisluneční autofólie - odráží sluneční paprsky a zadržují škodlivé UV záření, tím zamezují přehřívání i blednutí interiéru.
Dodávají řidiči i ostatním cestujícím příjemný pocit i soukromí.

Tyto fólie v sobě mají i vlastnosti Bezpečnostní autofólie, ta je účinnou ochranou před zloději. Zabraňují nebezpečným úrazům při vysypání skel.

Instalací těchto fólií na vlastních či firemních vozech nejen že zabráníte pronikání sluneční energie a UV záření do vnitřního prostoru automobilu, ale dodáte svému vozu i nový design a vylepšený vzhled.

Při slunečných dnech tyto fólie oddalují přehřívání interiéru, čímž zlepšují účinnost klimatizace a tím pomáhají lépe a hlavně dříve vychladit interiér vozu klimatizací a zvyšují komfort Vašeho cestování. Zabraňují také přímému přehřívání lidského organismu a následným zdravotním problémům.

Některé typy fólií pak zamezují průhledu do zavazadlového prostoru osobních automobilů a dodávek, čímž mohou snížit riziko vykradení vozu. V nabídce jsou fólie s různým stupněm ztmavení, životnosti a propustnosti sluneční energie.

  • Naše firma je držitelem osvědčení opravňujícího k úpravě propustnosti autoskel metodou fóliového zatmavení vč. vystavení osvědčení odborné instalace.!

Další ukázky aplikací


Příklady nejčastěji aplikovaného zatmavení různými hodnotami propustností autofólií.